Czy mogę przyjmować ABE - płyn do usuwania odcisków w ciąży?

Preparat: ABE - płyn do usuwania odcisków
Postać leku: płyn do stosowania na skórę
Składniki aktywne: kwas mlekowy kwas salicylowy

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Stosowanie preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane ze względu na brak badań nad jego bezpieczeństwem w tych grupach pacjentek.

Wiecej informacji o preparacie ABE - płyn do usuwania odcisków

Co to jest ABE - płyn do usuwania odcisków (kwas mlekowy + kwas salicylowy) - płyn do stosowania na skórę i w jakim celu się go stosuje?

Preparat przeznaczony do miejscowego stosowania na skórę.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.