Czy mogę przyjmować Acidolac LGG w ciąży?

Preparat: Acidolac LGG
Postać leku: liofilizat
Składniki aktywne: fruktooligosacharydy lactobacillus

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Acidolac LGG

Co to jest Acidolac LGG (fruktooligosacharydy + lactobacillus) - liofilizat i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający bakterie probiotyczne oraz fruktooligosacharydy; wspomaga przywracanie prawidłowego składu flory bakteryjnej jelit i pomaga w jego utrzymaniu.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.