Czy mogę przyjmować Aspargin w ciąży?

Preparat: Aspargin
Postać leku: tabletki
Składniki aktywne: magnez wodoroasparaginian magnezu potas wodoroasparaginian potasu

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Przed zastosowaniem preparatu w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy się skonsultować lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Aspargin

Co to jest Aspargin (magnez (wodoroasparaginian magnezu) + potas (wodoroasparaginian potasu)) - tabletki i w jakim celu się go stosuje?

Preparat zawierający składniki mineralne.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.