Czy mogę przyjmować Biostymina w ciąży?

Preparat: Biostymina
Postać leku: płyn doustny
Składniki aktywne: wyciąg z aloesu

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży ani u kobiet w okresie karmienia piersią ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania preparatu w tym okresie.

Wiecej informacji o preparacie Biostymina

Co to jest Biostymina (wyciąg z aloesu) - płyn doustny i w jakim celu się go stosuje?

Tradycyjny preparat pochodzenia roślinnego w postaci płynu do stosowania doustnego. Składniki zawarte w preparacie stymulują układ odpornościowy.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.