Czy mogę przyjmować Cholinex w ciąży?

Preparat: Cholinex
Postać leku: pastylki twarde
Składniki aktywne: salicylan choliny

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w okresie ciąży. Salicylany przenikają do mleka kobiet karmiących piersią. O zastosowaniu preparatu u kobiet w okresie karmienia piersią może zadecydować wyłącznie lekarz.

Wiecej informacji o preparacie Cholinex

Co to jest Cholinex (salicylan choliny) - pastylki twarde i w jakim celu się go stosuje?

Preparat o działaniu przeciwbólowym przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym stosowany w chorobach gardła zawierający niesteroidowy lek przeciwzapalny.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.