Czy mogę przyjmować Femma Expert Protect w ciąży?

Preparat: Femma Expert Protect
Postać leku: kapsułki twarde
Składniki aktywne: wyciągi ziołowe lactobacillus

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Nie należy przyjmować preparatu w okresie ciąży ani w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Femma Expert Protect

Co to jest Femma Expert Protect (wyciągi ziołowe + lactobacillus) - kapsułki twarde i w jakim celu się go stosuje?

Suplement diety dla kobiet zawierający wyciąg z owoców żurawiny witaminę C i bakterie probiotyczne; wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu i funkcjonowania dróg moczowych.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.