Czy mogę przyjmować Fervex w ciąży?

Preparat: Fervex
Postać leku: granulat do przygotowania roztworu
Składniki aktywne: kwas askorbinowy paracetamol feniramina feniramina

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Należy unikać stosowania preparatu u kobiet w ciąży oraz u kobiet w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Fervex

Co to jest Fervex (kwas askorbinowy + paracetamol + feniramina) - granulat do przygotowania roztworu i w jakim celu się go stosuje?

Jest to preparat zawierający paracetamol - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy witaminę C oraz feniraminę - substancję łagodzącą objawy takie jak świąd błony śluzowej nosa łzawienie kichanie.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.