Czy mogę przyjmować Fiorda w ciąży?

Preparat: Fiorda
Postać leku: pastylki do ssania
Składniki aktywne: preparat złożony

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Zgodnie z informacją producenta preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią.

Wiecej informacji o preparacie Fiorda

Co to jest Fiorda (preparat złożony) - pastylki do ssania i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to suplement diety zawierający wyciągi roślinne oraz laktoferynę. Preparat działa korzystnie na górne drogi oddechowe i wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.