Czy mogę przyjmować Gripex Max w ciąży?

Preparat: Gripex Max
Postać leku: tabletki powlekane
Składniki aktywne: dekstrometorfan paracetamol pseudoefedryna pseudoefedryna

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Stosowanie preparatu u kobiet w ciąży i u kobiet w okresie karmienia piersią jest przeciwwskazane.

Wiecej informacji o preparacie Gripex Max

Co to jest Gripex Max (dekstrometorfan + paracetamol + pseudoefedryna) - tabletki powlekane i w jakim celu się go stosuje?

Jest to preparat zawierający paracetamol - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy pseudoefedrynę - substancję wspomagającą udrażnianie nosa zmniejszającą obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz dekstrometorfan środek o działaniu przeciwkaszlowym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.