Czy mogę przyjmować Hemorectal w ciąży?

Preparat: Hemorectal
Postać leku: czopki doodbytnicze
Składniki aktywne: bizmut tlenek bizmutu bizmut zasadowy galusan bizmutawy kwas borowy kwas borowy cynk tlenek cynku

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem. U kobiet w ciąży stosowanie preparatu jest możliwe wyłącznie po konsultacji z lekarzem w sytuacjach gdy lekarz po rozważeniu stosunku oczekiwanej korzyści dla matki do potencjalnego zagrożenia dla płodu uzna stosowanie preparatu za absolutnie konieczne. Nie ma danych klinicznych dotyczących stosowania preparatu u kobiet karmiących piersią. Przed zastosowaniem preparatu w okresie karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Hemorectal

Co to jest Hemorectal (bizmut (tlenek bizmutu) + bizmut (zasadowy galusan bizmutawy) + kwas borowy + cynk (tlenek cynku)) - czopki doodbytnicze i w jakim celu się go stosuje?

Preparat złożony o działaniu ściągającym i przeciwzapalnym stosowany miejscowo w łagodzeniu objawów żylaków odbytu.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.