Czy mogę przyjmować Hemorol w ciąży?

Preparat: Hemorol
Postać leku: czopki
Składniki aktywne: wyciąg z pokrzyku wilczej jagody benzokaina wyciąg z koszyczków rumianku wyciąg z koszyczków rumianku wyciąg z ziela janowca wyciąg z kasztanowca wyciąg z ziela krwawnika wyciąg z kłącza pięciornika

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży ani u kobiet w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Hemorol

Co to jest Hemorol (wyciąg z pokrzyku wilczej jagody + benzokaina + wyciąg z koszyczków rumianku + wyciąg z ziela janowca + wyciąg z kasztanowca + wyciąg z ziela krwawnika + wyciąg z kłącza pięciornika) - czopki i w jakim celu się go stosuje?

Preparat złożony zawierający lek o działaniu miejscowo znieczulającym oraz wyciągi ziołowe. Stosowany miejscowo w łagodzeniu objawów żylaków odbytu.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.