Czy mogę przyjmować Herbapect w ciąży?

Preparat: Herbapect
Postać leku: syrop
Składniki aktywne: wyciąg z pierwiosnka sulfogwajakol wyciąg z ziela tymianku wyciąg z ziela tymianku

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Ze względu na zawartość alkoholu niezaleca się stosowania praparatu przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Herbapect

Co to jest Herbapect (wyciąg z pierwiosnka + sulfogwajakol + wyciąg z ziela tymianku) - syrop i w jakim celu się go stosuje?

Ziołowy preparat zożóny o działaniu wykrztuśnym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.