Czy mogę przyjmować Isla-Cassis w ciąży?

Preparat: Isla-Cassis
Postać leku: pastylki do ssania
Składniki aktywne: porost islandzki

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Dotychczas nie stwierdzono przeciwwskazań do stosowania preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią. Jednakże kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Isla-Cassis

Co to jest Isla-Cassis (porost islandzki) - pastylki do ssania i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to wyrób medyczny zawierający wyciąg z porostu islandzkiego. Preparat działa korzystnie na śluzówkę gardła krtani i strun głosowych.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.