Czy mogę przyjmować Ketilept 300 mg w ciąży?

Preparat: Ketilept 300 mg
Postać leku: tabletki powlekane
Składniki aktywne: kwetiapina

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. W ciąży preparat może być stosowany jedynie wtedy kiedy w opinii lekarza korzyści dla matki przewyższają zagrożenie dla płodu. Nie należy karmić piersią podczas stosowania preparatu.

Wiecej informacji o preparacie Ketilept 300 mg

Co to jest Ketilept 300 mg (kwetiapina) - tabletki powlekane i w jakim celu się go stosuje?

Lek z grupy neuroleptyków należący do grupy pochodnych diazepiny stosowany w leczeniu schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.