Czy mogę przyjmować Minivita K+D w ciąży?

Preparat: Minivita K+D
Postać leku: krople wyciskane z kapsułki twist
Składniki aktywne: cholekalcyferol fitomenadion off off

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Nie ma danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania preparatu przez kobiety w ciąży ani przez kobiety karmiące piersią.

Wiecej informacji o preparacie Minivita K+D

Co to jest Minivita K+D (cholekalcyferol + fitomenadion) - krople wyciskane z kapsułki twist-off i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający witaminę K1 i witaminę D3 w postaci kropli wyciskanych z kapsułek twist-off.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.