Czy mogę przyjmować Natalis 1 w ciąży?

Preparat: Natalis 1
Postać leku: żel położniczy
Składniki aktywne: preparat złożony

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub innego preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Dotychczas nie stwierdzono jakiegokolwiek niekorzystnego wpływu preparatu na zdrowie matki bądź noworodka.

Wiecej informacji o preparacie Natalis 1

Co to jest Natalis 1 (preparat złożony) - żel położniczy i w jakim celu się go stosuje?

Wyrób medyczny w postaci żelu położniczego; żel tworzy warstwę poślizgową w kanale rodnym przyspiesza i ułatwia przebieg porodu naturalnego.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.