Czy mogę przyjmować Orofar Max w ciąży?

Preparat: Orofar Max
Postać leku: pastylki twarde
Składniki aktywne: cetylpirydyna chlorek cetylpirydyny lidokaina

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Nie należy stosować preparatu w ciąży ani w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Orofar Max

Co to jest Orofar Max (cetylpirydyna (chlorek cetylpirydyny) + lidokaina) - pastylki twarde i w jakim celu się go stosuje?

Preparat stosowany miejscowo w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła o działaniu odkażającym i miejscowo znieczulającym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.