Czy mogę przyjmować Pelavo Oskrzela w ciąży?

Preparat: Pelavo Oskrzela
Postać leku: syrop
Składniki aktywne: preparat ziołowy

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Pelavo Oskrzela

Co to jest Pelavo Oskrzela (preparat ziołowy) - syrop i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający wyciągi roślinne oraz cynk i witaminę C. Preparat działa korzystnie na górne drogi oddechowe i oskrzela wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.