Czy mogę przyjmować Pneumolan Fluo w ciąży?

Preparat: Pneumolan Fluo
Postać leku: syrop
Składniki aktywne: wyciągi ziołowe składniki mineralne witaminy witaminy

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią nie powinny przyjmować preparatu.

Wiecej informacji o preparacie Pneumolan Fluo

Co to jest Pneumolan Fluo (wyciągi ziołowe + składniki mineralne + witaminy) - syrop i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to suplement diety zawierający wyciągi roślinne oraz cynk i witaminę D3. Preparat wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.