Czy mogę przyjmować Pyralgina Sprint w ciąży?

Preparat: Pyralgina Sprint
Postać leku: granulat do sporządzania roztworu doustnego
Składniki aktywne: metamizol

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Stosowanie preparatu u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią jest przeciwwskazane.

Wiecej informacji o preparacie Pyralgina Sprint

Co to jest Pyralgina Sprint (metamizol) - granulat do sporządzania roztworu doustnego i w jakim celu się go stosuje?

Pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz słabym działaniu spazmolitycznym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.