Czy mogę przyjmować Pyramidon w ciąży?

Preparat: Pyramidon
Postać leku: proszek musujący
Składniki aktywne: kwas acetylosalicylowy kwas askorbinowy wapń laktoglukonian wapnia wapń laktoglukonian wapnia

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Stosowanie preparatu u kobiet w III trymesterze ciąży jest przeciwskazane. W I i II trymestrze ciąży a także podczas karmienia piersią stosowanie preparatu nie jest zalecane.

Wiecej informacji o preparacie Pyramidon

Co to jest Pyramidon (kwas acetylosalicylowy + kwas askorbinowy + wapń (laktoglukonian wapnia)) - proszek musujący i w jakim celu się go stosuje?

Lek o działaniu przeciwbólowym przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym a także przeciwwysiękowym i przeciwobrzękowym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.