Czy mogę przyjmować Sinulan Baby Aqua + w ciąży?

Preparat: Sinulan Baby Aqua +
Postać leku: spray do nosa
Składniki aktywne: preparat złożony

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Wiecej informacji o preparacie Sinulan Baby Aqua +

Co to jest Sinulan Baby Aqua + (preparat złożony) - spray do nosa i w jakim celu się go stosuje?

Wyrób medyczny do stosowania na błonę śluzową jamy nosowej; zapewnia oczyszczenie i nawilżenie oraz łagodzi podrażnienia śluzówki nosa.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.