Czy mogę przyjmować Sinulan Duo Forte w ciąży?

Preparat: Sinulan Duo Forte
Postać leku: tabletki powlekane
Składniki aktywne: preparat ziołowy

Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią nie powinny przyjmować preparatu.

Wiecej informacji o preparacie Sinulan Duo Forte

Co to jest Sinulan Duo Forte (preparat ziołowy) - tabletki powlekane i w jakim celu się go stosuje?

Preparat to suplement diety zawierający wyciągi roślinne. Preparat działa korzystnie na górne i dolne drogi oddechowe oraz wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.