Czy mogę przyjmować Sinupret w ciąży?

Preparat: Sinupret
Postać leku: drażetki
Składniki aktywne: korzeń goryczki kwiat pierwiosnka ziele szczawiu ziele szczawiu kwiat bzu czarnego ziele werbeny

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży chyba że lekarz po rozważeniu oczekiwanych korzyści i możliwego ryzyka zaleci inaczej. Nie należy stosować preparatu u kobiet w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Sinupret

Co to jest Sinupret (korzeń goryczki + kwiat pierwiosnka + ziele szczawiu + kwiat bzu czarnego + ziele werbeny) - drażetki i w jakim celu się go stosuje?

Preparat złożony zawierający wyciągi roślinne stosowany w leczeniu stanów zapalnych zatok przynosowych i błony śluzowej nosa.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.