Czy mogę przyjmować Theraflu ExtraGRIP w ciąży?

Preparat: Theraflu ExtraGRIP
Postać leku: proszek do sporządzania roztworu doustnego
Składniki aktywne: paracetamol feniramina fenylefryna fenylefryna

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży ani u kobiet w okresie karmienia piersią (chyba że lekarz zadecyduje inaczej).

Wiecej informacji o preparacie Theraflu ExtraGRIP

Co to jest Theraflu ExtraGRIP (paracetamol + feniramina + fenylefryna) - proszek do sporządzania roztworu doustnego i w jakim celu się go stosuje?

Jest to preparat zawierający paracetamol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy oraz fenylefrynę i feniraminę substancje zmniejszające obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz łagodzące objawy takie jak świąd łzawienie kichanie.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.