Czy mogę przyjmować Tormentiol w ciąży?

Preparat: Tormentiol
Postać leku: maść
Składniki aktywne: sulfobituminian amonu tetraboran sodu wyciąg z kłącza pięciornika wyciąg z kłącza pięciornika cynk tlenek cynku

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę poinformuj o tym lekarza przepisującego receptę na ten lek. Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania preparatu ciąży i okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Tormentiol

Co to jest Tormentiol (sulfobituminian amonu + tetraboran sodu + wyciąg z kłącza pięciornika + cynk (tlenek cynku)) - maść i w jakim celu się go stosuje?

Lek o działaniu ściągającym i przeciwzapalnym.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.