Czy mogę przyjmować Tribiotic w ciąży?

Preparat: Tribiotic
Postać leku: maść
Składniki aktywne: bacytracyna neomycyna polimyksyna B polimyksyna B

W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Bardzo ważne jest aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem. Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży ani w okresie karmienia piersią.

Wiecej informacji o preparacie Tribiotic

Co to jest Tribiotic (bacytracyna + neomycyna + polimyksyna B) - maść i w jakim celu się go stosuje?

Preparat złożony zawierający antybiotyki (bacytracynę neomycynę i polimyksynę B) stosowany miejscowo na skórę w leczeniu zakażeń bakteryjnych.


Uwaga!

Witryna co-w-ciazy.pl nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.